Hoe vaak per week mag je gebruik maken van de knabbelsvisjes?
Ook wel de fish spa genoemd.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ook wel de fish spa genoemd.
ik werk veel met karton en diverse in een loods waar uiteraard veel stof ophoopt. en ook moet ik veel dozen tillen die schuren langs de tattoo zou dit de reden kunnen zijn voor de blaasjes op in mijn tattoo of zou dit normaal geen probleem moeten geven?
Er wordt beweerd dat haarproducten zoals Just-for-men en Re-nature (Schwarzkopf) de natuurlijke haarkleur herstellen en grijze haren dus laten 'verdwijnen'...Het is geen verf. Er zit geen waterstofperoxide in.
Hoe kan het product dat op de buitenkant van 'dood' haar 'weten' wat het natuurlijke pigment is...
Werkt het ook op reeds eerder geverfd (en vervaagd) haar...
Hoe werkt dit?
Toegevoegd na 2 uur:
NB. Er bestaat ook Re-nature voor vrouwen...dat er mannen- en vrouwenproducten bestaan voor haarkleuring is marketing....echter zit er geen waterstofperoxide in, dus het is geen gewone haarverf. Ik kan niet/nauwelijks reviews vinden
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing