Wat is een goed hulpmiddel om je haren droog te houden tijdens het baantjes zwemmen (behalve een badmuts)?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb bruin/zwart haar en wil graag mijn haar lichter hebben zodat ik mijn haar paars kan verven.
Hiervoor moet je wel je haar bleken. maar bleek is HEEL slecht voor je haar. ik wilde daarom ipv bleken mijn haar blond verven met een verf op oliebasis.
Is dit wel slim?
Ik zoek de wenkbrauw/wimper verf van refecto cil, waar kan ik die kopen? Moet je die online bestellen of kan ik het ook in een drogist kopen? Als je online moet bestellen, graag een betrouwbare site.
Winkel geen site.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing