Kan je met een laser voor haarverwijdering ook over een tattoo heen?
Tegenwoordig halen ze met een laser ook een tattoo weg, dus niet dat ik dalijk opeens een halve tattoo heb..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Tegenwoordig halen ze met een laser ook een tattoo weg, dus niet dat ik dalijk opeens een halve tattoo heb..
Is er een goede site die je laat zien hoe je eruit ziet met ander haar? Graag ook met link
Ik droeg een tijd geleden heel veel make-up en vergat het steeds om het eraf te halen. Nu heb ik allemaal gaten in mijn wangen, die ik graag heel snel weg wil hebben. Ik draag nu al veel minder make-up en haal het er nu altijd af. Mijn vraag is dus hoe krijg ik deze gaten uit mijn wangen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing