Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.

Subcategorieën:

Nieuwste vragen

is allepozeep verboden als cosmetica?

ik wilde allepozeep kopen voor in de douche. Is ook overal te koop als cosmetica op webwinkels. Ze raden ook allemaal aan om het te gebruiken voor babay's, je tanden te poetsen, in bad te gaan etc.

Maar nu lees ik ineens dit op wikipedia :
Alepzeep (of Aleppo zeep) is een traditionele zeep uit Syrië die een hoge concentratie plantaardige olijf- en laurierolie bevat. Aangezien laurierolie volgens de Europese regelgeving niet gebruikt mag worden in cosmetische producten mag deze zeep alleen verkocht worden als huishoudelijk reinigingsmiddel.

Toegevoegd na 42 seconden:
baby's= baby's

Toegevoegd na 1 minuut:
babay's = baby's

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Moet mijn dochter nu van de diane pil (tegen extreme acné) af?

Mijn dochter heeft precies voor de media-aandacht voor de Diane pil deze voorgeschreven gekregen. De (extreem veel) puistjes verdwijnen als sneeuw voor de zon maar nu maken we ons natuurlijk ongerust over de "bijwerkingen". Onze huisarts heeft aangegeven vertrouwen in de pil te hebben maar op voorwaarde dat er niet bij wordt gerookt. Ik weet zeker dat ze dat niet dot. Is het tóch verstandig de pil te laten staan of zijn er mensen die (het liefst onderbouwd) denken dat het allemaal wel wat meevalt?

De acné is wel dusdanig extreem dat ze er erg ongelukkig en onzeker van wordt. Verder is al heel veel geprobeerd, de fase varkensvlees uit de voeding en speciale cremes hebben we helaas al doorlopen.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing