Waar kan ik lipbalsem van Goldwell kopen?
Ik had een tijd geleden een blad gekocht, waarbij ik gratis lipbalsem van Goldwell er bij kreeg.
Maar kan je dit ook kopen in de winkel? zoja, Waar?
Het zit in een vierkant klein potje.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Ik had een tijd geleden een blad gekocht, waarbij ik gratis lipbalsem van Goldwell er bij kreeg.
Maar kan je dit ook kopen in de winkel? zoja, Waar?
Het zit in een vierkant klein potje.
Ik heb niet extreem veel borsthaar, maar heb wel meer haar op mijn borst en buik dan de gemiddelde man denk ik. Ik heb zwart haar en helemaal glad scheren gaat jeuken en je ziet die stoppeltjes snel weer terug omdat het zwart is. Bovendien is een beetje borsthaar niet erg wat mijn betreft, maar ik zou het graag een beetje frisser eruit willen laten zien. Kan je borsthaar nou ook een beetje trimmen? Dat je het gewoon wat korter scheert zodat het er wel is maar minder aanwezig?
Ik gebruik zelden make up. Nu heb ik dat gisteren gedaan maar geen reiniger in huis. iemand een goed alternatief (niet prikkend graag)?
Toegevoegd na 10 minuten:
ha, bedankt, nou durf ik de deur tenminste uit straks ;))
Ik ben bij de Kruidvat, Trekpleister en Etos geweest, maar daar hebben ze 'm niet. Wie weet waar ze deze nagellak wel verkopen?
In de winkel niet online.
^
als ik het net gekamd heb dan glanst het zo mooi.. Als ik maar even buiten sta en de wind gaat door me haren, dan voelt het al meteen zo naar touw ofzo!
Hoop dat jullie iets weten wat ik daartegen zou kunnen doen..
alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing