ik ga volgende week mijn haar laten uitdunnen maar ik heb gelezen dat ze u haar kort doen maar is dat waar en dat u haar er dikkerder van word ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Vanaf hoeveel jaar mag je het doen, en is het niet te slecht voor de huid?
Ik smeer wel elke dag met zo'n spul van Kruidvat, maar het helpt niet echt. Wat is een goede medicijn (het liefst natuurlijk)?
Ik blondeer mijn haren al zowat vanaf mijn 16e jaar..
De laatste 3 maal heb ik bemerkt dat als ik mijn haren kleur ik een brandend gevoel en tintelingen krijg als het spul op mijn hoofd zit..
zelfs zo erg dat ik er benauwd van werd, ik heb het direct uitgespoeld en daarna nog een paar keer gewassen toen was het ook weg..
maar nu heb ik een uitgroei en natuurlijk al wat grijs haar hier en daar...
Bestaat er een haarverf waarbij dit niet kan gebeuren?
Niemand in mijn omgeving kan me helpen met het verven.
En doordat ik uitslag kreeg van verf bij de kapper, moet ik een plantaardige verf kiezen.
Ik wil het netjes doen(egale kleur), maar steeds wordt het een kliederboel, de kleur gaat er binnen een paar dagen weg en onderaan en bovenaan mijn haar zit teveel kleurverschil.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing