Kent iemand deze melding van een audi 2005? Van de boordcomputer?
Hieronder foto van de foutmelding.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hieronder foto van de foutmelding.
Als ik er op druk hoor ik een piepje en wordt het kleine indicatorlampje iets feller. De auto is een BMW318 1996.
Nooit problemen gehad, tot vanmorgen. Zelfs bij het reserve wiel ligt een plas water. Wie heeft hier ervaring mee? Wat kan het zijn?
Zoja, welke?
Toegevoegd na 3 minuten:
Of een supercar waarvan er nog maar één over is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing