hoe gebruik ik mijn turtle beach mic op de laptop?
Als ik mijn turtle beach 60p ( met MIC) op mijn laptop aansluit dan krijg ik mijn laptop microfoon en niet die van mijn turtle beach. hoe krijg ik die van turtle beach op mijn laptop?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik mijn turtle beach 60p ( met MIC) op mijn laptop aansluit dan krijg ik mijn laptop microfoon en niet die van mijn turtle beach. hoe krijg ik die van turtle beach op mijn laptop?
Ik heb een aux kabel in de autoradio gedrukt maar kan nu niet het volume veranderen middels de radio. Ook doen alleen de achterste boxen (2 vd 4) het. Ik kan alleen het volume aanpassen via mijn mobiel. Helaas is het volume dan niet hard genoeg. Ook kan ik geen AUX vinden via de source en het lukt me ook niet om een extra source (aux) toe te voegen. Wanneer ik de source wil veranderen switch hij alleen naar cd speler of tuner, aux staat er niet bij. Heb al van alles geprobeerd maar ik kom er helaas niet uit. Kunnen jullie me helpen?
Ik ben opzoek naar een goede bluetooth speaker voor niet teveel geld, in de winkels krijg je allemaal adviezen voor de meest dure speakers. Ik denk dat er wel een goed apparaat moet zijn voor niet al teveel geld. Ik ben in het bezit van een Salora speakertje, geen slechte kwaliteit maar helaas helemaal niet hard. Ik ben toch naar iets opzoek die je buitenshuis ook degelijk kan gebruiken zonder dat iedereen met de oren aan de speaker geplakt zit. Het maakt niet zo heel veel uit hoe groot/onhandig die is, ik ben niet zo veel eisend, zo hoeft hij niet allemaal foefjes te hebben het enige wat hij moet kunnen is: Hij moet een groot bereik hebben zonder dat het de geluidskwaliteit veel wordt aangetast, en een redelijke prijs hebben, het liefst onder de €100,-- maar voor een echt goede speaker mag er wel wat over heen. water/stootvast hoeft ook niet perse (De JBL serie ken ik al!)
Zodra ik mijn versterker (Pioneer sx-450) aanzet krijg ik een hele harde knal te horen. Deze is alleen over de één van de speakers te horen. Wanneer het volume en de bass beide op 0 zijn gezet hoor je hem nog steeds. Toen ik de versterker kocht hoorde je ook wel een beetje een harde tik bij het aanzetten, maar niet zo erg als dat hij nu is. Zodra hij eenmaal aan is heb ik nergens last van, behalve wanneer ik het volume wat omhoog zet. Bij een bepaalde grens geeft hij dan even harde ruis.
Ik ben bang dat deze knallen, al helemaal nu ze zo hard zijn, mijn luidsprekers niet ten goede doen.
Wat misschien ook nog wel opvallend is, is dat de lampjes (behalve de power en stereo) stuk gingen. Ik heb geen idee of dit er mee te maken kan hebben, want deze zijn ook wel aardig oud.
Graag zou ik uit willen zoeken wat er mis is en hoe ik dit kan verhelpen.
Ik heb niet zo veel verstand van dus als het een beetje in alledaagse taal verwoord zou kunnen worden stel ik dat op prijs.
De boxen zijn overigens ook al vrij gedateerd het gaat om een paar 2-way van Philips.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing