Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Sleutelen fabrikanten aan hun product (al op de markt) zonder het type-nummer te veranderen?

Deze vraag behoeft nadere toelichting. Ik overweeg een bepaald type koptelefoon te kopen, lees recensies hierover, bemerk één nadeel dat diverse malen genoemd wordt en stuit dan op een recensie van iemand die letterlijk schrijft (in het Duits) dat voornoemd probleem inmiddels is opgelost. Ik kan mij niet voorstellen dat een fabrikant zijn product verandert zonder het als een vernieuwd type op de markt te brengen.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio

maakt het uit als ik mijn auto speakers andersom plaats?

Mijn deur auto speakers hebben het helaas begeven. Toevallig heb ik van mijn vorige auto nog 4 auto speakers van het merk pionier over. Dit betreft speakers van 15 cm (voor) en 13 cm (achter)

Echter passen in mijn huidige auto (Colt jaar 2000) voor speakers van 13 cm, en achter van 15 cm. Ga ik een groot verschil merken als ik de speakers voor aan de voorkant, aan de achterkant zet? En dan de achter speckers aan de voorkant?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio

Kan ik beter een versterker of receiver kopen?

Hoi. Ik heb een aantal vragen. Ik heb een Yamaha YST-SW015 subwoofer en ik heb ook 5 Yamaha speakers (zie afbeeldingen). Ik ben er inmiddels achter dat ik ook een receiver of (geïntegreerde) versterker moet hebben.

De volgende stap is om een receiver of versterker te kopen. Wat is beter? Waar moet ik op letten? Ik wil de set namelijk op mijn televisie en telefoon (3.5 mm/aux) aan kunnen sluiten om zo muziek te spelen.

Wat ik verder wil weten is hoe ik die speakers en subw. dan aansluit op de versterker/receiver. Ik hoorde van een specialist dat ik die speakers dus met elkaar moet verbinden (van speaker a naar speaker b, speaker b naar speaker c, etc.) en dat het dan een aaneenschakeling wordt. Kan ik de speakers ook per speaker verbinden met de versterker/receiver? De subwoofer heeft een L en R ingang. Ik neem aan dat die met een rode en zwarte tulpkabel naar de versterker moeten? Is er misschien een schema hiervan? (Ben bang voor kortsluiting)

Alvast bedankt!

Toegevoegd na 7 minuten:
zie de foto: http://i57.tinypic.com/2le3ol.jpg

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing