Waar kun je nu nog Ipod Touch 4 kopen?
Ik wil graag een Ipod touch 4 kopen. De Ipod Touch 5 vind ik te lang en er is onderaan zo geen gleuf om een dock op aan te sluiten. Weet er iemand waar je nog de Ipod Touch 4 kunt kopen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag een Ipod touch 4 kopen. De Ipod Touch 5 vind ik te lang en er is onderaan zo geen gleuf om een dock op aan te sluiten. Weet er iemand waar je nog de Ipod Touch 4 kunt kopen?
ik heb een draadloze koptelefoon voor in een merceder, doet deze het ook op de computer?
het werkt via bluetooth maar ik weet niet hoe ik dat dan moet doen op mijn computer.
Ik heb op zolder een paar bose 301 series 2 speakers gevonden die ik wil testen met mijn Pioneer VSX-322 versterker. Kan dit zonder problemen ?
het maakt niet uit wat het eerste nummer is, maar hij speelt de rest gewoon niet af. Hij heeft geen schermpje waar ik het op kan zien. Op de computer staan wel alle mp3tjes er op. Ik heb het vaker er allemaal af gehaald, ook uit de prullenbak verwijdert (mac), en er weer terug in gesleept. Ik heb ook het nummer dat hij aanvankelijk alleen maar afspeelde er uit gehaald en nu speelt hij nogsteeds de 'eerste' af (kortom, hij herkent de andere nummers wel, maar speelt ze niet af..)
Stem dempen?
Beste,
Ik heb mijn stem opgenomen als MP3 bestand d.m.v de meegeleverde geluidsrecorder van Windows. Ik wil mijn stem graag dempen om onherkenbaar te blijven zoals: https://www.youtube.com/watch?v=cR0OTCHsKRg. Wie heeft een makkelijk programma om dit te doen?
Groeten,
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing