hoe heet een apparaatje die je op je speaker zet en dan vervolgens met bluetooth kan bedienen?
Ik wil weten hoe een apparaatje heet, die je op je speaker zet en hem vervolgens met je Phone of zoiets te bedienen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil weten hoe een apparaatje heet, die je op je speaker zet en hem vervolgens met je Phone of zoiets te bedienen
Ik heb twee prachtige speakers, maar de enige draadjes die eruit komen zijn een dunne rode en dunne zwarte, die geem uiteinde hebben (dus alleen de draadjes).
Ze komen uit een oude radio...
Hoe kan ik ze alsnog gebruiken voor mijn laptop, oftewel welk apparatuur o.i.d. heb ik daar voor nodig?
En heb ik daar een geluidskaart voor nodig?
Het is een q-be mp3 speler van 1gb. Hij laait wel op en als ik hem op de oplader doe kan ik ook in de keuzemenu's. Maar zodra ik hem afkoppel gaat hij uit en doet hij niks. Ook kan ik hem aansluiten op de laptop, maar zodra ik op de map klik waar ik in de mp3 speler bestanden ga, gooit hij me er weer uit. Er gaan ook 1.5 mm oortjes in, zijn deze nog verkrijgbaar?
Alvast super bedankt!!!
Toegevoegd na 3 uur:
Correctie: 2,5 mm jack oordopjes
Een hele tijd heb ik de MP3-spere niet gebruikt of opgeladen. Nu ik het probeer, gebeurt er niets, hoewel hij nu aan het "infuus" hangt. Komt dat nog goed? Hoe krijg ik er nog leven in? Of is het einde oefening?
Sinds kort heb ik een nieuwe stereo waarop ik muziek afspeel met een USB-stick via de USB ingang op mijn receiver. Tot 3 dagen geleden ging dat vlekkeloos, echter nu werkt het niet langer. Als ik op play druk speelt hij de eerste track niet af.
Ik heb zojuist na mijn idee alles uitgeprobeerd waar het aan zou kunnen liggen:
-Enkel mp3 bestanden op de USB-stick
-Stroomtoevoer naar de receiver en van de afstandsbediening gecontroleerd.
-USB-stick geformatteerd FATT32
-Meerdere USB-stick geprobeerd
-Gecontroleerd of de USB-stick wel connectie maakt met de Receiver
-Afstandsbediening goed op receiver gericht
-Geluid gecontroleerd van de boxen met een CD
-Knoppen gecontroleerd van de afstandsbedieing, alles werkt ook de knop ‘‘play’’ wanneer ik een CD afspeel, maar niet wanneer ik de muziek van mijn USB wil afspelen.
Wie kan mij hierbij helpen? dat ik niet voortaan al mijn muziek op CD’tjes moet zetten of met mindere kwaliteit via de jack ingang moet afspelen :S
GoeieThijs
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing