Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe bouw ik zelf een geluidsinstallatie in onze keet?

In onze keet (voor mensen uit het oosten van het land waarschijnlijk een bekend fenomeen) komt de muziek momenteel uit een Logitech speakersetje wat aangesloten is op een laptop. Als we een grote subwoofer kopen en twee grote speakers, hoe sluit ik die dan aan op de laptop? Wat hebben we nodig? Bedradingsschema? Eventueel theoretische uitleg over de aansluiting qua weerstand e.d. ? Ik heb me suf gezocht maar zie door de bomen het bos niet meer.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Audio

Bestaat er een soort hardware effecten paneel zoals het effect 'BeatGrid' in Virtual DJ?

Gewoon zo'n effecten paneel wat je tussen je draaitafel en de mixer/versterker doet. Bestaat er zo'n soort effect zoals het effect in Virtual DJ genaamd BeatGrid. Dat effect wat de beat laat 'stotteren' terwijl de muziek gewoon verder speelt. Zie foto voor effect. Bestaat er zo'n soort effecten paneel?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Audio

tussen welke getallen loopt het vermogensrendement?

Het is, voor zover ik weet, dat als er bij een speaker een vermogen staat het niet wil zeggen dat dat vermogen er ook daadwerkelijk uitkomt. Nu vraag ik mij, tussen welke (procent)getallen kan het rendement van het vermogen liggen?

Toegevoegd na 3 minuten:
Het gaat dus om het rendement van het vermogen van een speaker. (vergeten in de titel te zeggen)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Audio
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing