Zijn Dr dre Beats ook gewoon in een winkel te koop, zo ja welke?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het toestel doet het al jaren normaal en opeens zonder aanleiding branden de zekeringen door
Het valt me op dat mijn stereo vaak ruist maar wanneer ik mijn hand bij de antenne houd het ophoud, hoe komt dat? en wat kan ik er tegen doen?
Bij een verhuizing 10 jaar geleden is 1 van de aansluitklemmen er af gestoten. Sindsdien plak ik de luidsprekerdraad met tape tegen het koper aan. Maar het contact is op die manier eigenlijk niet goed genoeg. Er komt wel geluid uit, maar het is minder dan uit de andere luidspreker.
Ik wil een nieuwe aansluiting kopen en erop zetten, maar die luidspreker is niet open te maken. Ik kan alleen de 3 speakers aan de voorkant losschroeven.
Hoe krijg ik dit nu voor mekaar ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing