de volume van mijn micro verlaagt, waarom?
de volume van mijn microfoon (die verbonden is aan mijn computer) verlaagt ieder , dus ik zet mijn micro luider maar na een minutt of 2 verlaagt die terug , irriterend :s
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
de volume van mijn microfoon (die verbonden is aan mijn computer) verlaagt ieder , dus ik zet mijn micro luider maar na een minutt of 2 verlaagt die terug , irriterend :s
Ik wil graag de Philips SBC ME570 kopen, alleen ben ik er nog niet uit of hij nou mono of stereo is.
Dat is namelijk een belangrijk punt.
http://audio-tv-foto.marktplaats.nl/overige-audio-tv-en-foto/511272761-philips-stereo-microfoon-sbc-me570.html
http://www.philips.nl/c/tv-en-monitor-accessoires/sbcme570_00/prd/nl/;jsessionid=025C41E22E1666F86B77E435D0503910.app101-drp2?t=specifications
Wie kan mij uitsluitsel geven?
Heb een leuke mini mp3 cadeau gekregen (KRO) zonder een duidelijke gebruiksaanwijzing. Heb de muziek er eenvoudig op gekregen, maar na een paar nummers stopte hij er al mee. Ik denk dat er een accu in zit die eerst via je pc moet worden opgeladen. Zo ja, hoe lang moet je dat doen? Rode lampjes geven geen duidelijkheid.(QC4 4gb)
ik heb net een nieuwe iPod omdat me andere kwijt was maar de man waarvan ik hem heb gekocht heeft hem geupgrade tot 5.0.1 en nu kan ik hem niet meer jailbreaken dus wou ik hem downgradrn naar 4.3 en dat lukte niet want ik kreeg error 3194 ook na al de tips die ik heb gekregen door filmpjes van YouTube en ook het downgraden naar andere versies lukt niet, ik downgrade via Windows XP iemand tips??
Titel zegt het al. Maar dan ook graag met play/pause functie.
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing