kun je je scherm van je ipod laten vervangen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil graag anderen laten ervaren hoe het is om een vertraagde prikkel verwerking te hebben. Ik ben op zoek naar iets waarbij iemand zijn/ haar eigen gepraat vertraagd terug hoort.Wat heb ikdaarvoor nodig? Is bv een karaoke Apparaat met echo voldoende?
Ik ben op zoek naar een nieuwe koptelefoon en ben dus wat merken en typenummers aan het verzamelen. Deze koptelefoon gebruiken ze bij 3FM en zou ik graag uit willen proberen. Maar welke is het? Kan iemand dit herkennen?
ik zit hier met een sony cdx-3180 autradio.
ik wil die in me volkswagen caddy zetten. alleen de plug die in de radio zit komt niet overeen met die plug die al standaard in de caddy zit( kapot oude radio, 8 track enz)
Bestaat er een verloopplug om van een usb stick een stekkertje te maken dat in de aux ingang van mijn autoradio past ? Nu weet ik dat er veel meer contactpunten zijn, maar een stukje dat enkel de audio 'overneemt'.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing