Hoe kan in speakers van mijn home cinema set (met .. watt en ..ohm) aansluiten op mijn computer
De speakers van mijn home cinema set moet ik aansluiten door 2 draadjes gescheiden in 2 openingen doen. maar hoe kan ik dat doen op een pc?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Audio. Vragen over camera's, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De speakers van mijn home cinema set moet ik aansluiten door 2 draadjes gescheiden in 2 openingen doen. maar hoe kan ik dat doen op een pc?
Toegevoegd na 6 minuten:
je mag ook een verglijkbare speaker als tip geven.
Toegevoegd na 12 minuten:
http://www.youtube.com/watch?v=FFiDsct4hdo
deze speaker wil ik in het zwart voor €150,-
Toegevoegd na 13 minuten:
het is de pioneer xw-nav1-k
Toegevoegd na 2 uur:
Het mag ook 2dehands zijn.
Toegevoegd na 4 minuten:
Het lijkt me toch niet dat trillingen dwars door de muur komen XD
Dit is het vervolg op de vraag:
•Is er een radio op de iphone die geen seconde vertraging heeft?
Toegevoegd na 1 uur:
reactie op azerty
Wat is analoog?
Toegevoegd na 32 minuten:
willen jullie mijn volgende vraag bekijken?
dat is namelijk he vervolg van deze vraag
Toegevoegd na 32 minuten:
willen jullie mijn volgende vraag bekijken?
dat is namelijk he vervolg van deze vraag
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing