is omega3 visolie het zelfde als zalmolie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Alternatieve geneeswijzen. Vragen over anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn vrouw werd duivelsklauw voorgeschreven door een
natuurgenezer ism met vitamine D (voor het versterken van de botten.
Zij lijdt aan facet-artose en heeft hierdoor veel pijn die ook uitstraalt naar het (linker) onderbeen en voet die inslaap gaat (ichias)
Wie heeft ervaring met deze plant en wilt zijn of haar ervaringen met ons delen ??
Ik zie uit naar jullie reakties !
Mvg,
Karel8158
Het is Koninginnedag alle huisartsenposten zijn dicht En als ik naar spoed eisende hulp ga dan kost dat 200 euro Moet ik het verbinden ofso?? Het bovenstukje van mijn pink kan ik nog bewegen het middelste stuk is opgezwollen en het derde stukje is erg opgezwollen en paars van kleur Ook om de pink heen
Toegevoegd na 3 dagen:
Dankje maar hij was gebroken ben dinsdag toch gegaan
Ik doe nu al enkele lessen sahaja-yoga. De bedoeling is een overtol aan "hitte" uit je lichaam te halen zodat het meer in balans komt. Bijna alle leerlingen ervaren hierbij een soort koelte op het hoofd en soms ook elders.
graag zou ik weten of dit "gezond" is en van waar het komt...
Ik heb keelpijn of keelontsteking, ik weet niet wat het is.
Liefst zo snel mogelijk, ik moet de hele week zingen! Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing