Wat voor soort steen heb ik gevonden?
In de omgeving van Venlo gevonden. Lijkt op glas maar is t echt niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Aardrijkskunde. Vragen over astrologie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In de omgeving van Venlo gevonden. Lijkt op glas maar is t echt niet.
Toegevoegd na 10 uur:
Noord-Amerika
De plaatsen Soest en Zeist liggen vrij dicht bij elkaar, en de plaatsnamen lijken op elkaar. Is dat toeval, of hebben deze twee namen dezelfde oorsprong?
Indien ze dezelfde oorsprong hebben, welke is dat dan?
Er zit een groot gat boven Antarctica, maar waarom zit dit niet op een andere plek, of verdeeld over de gehele atmosfeer?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing