Mag je als tiener al primolut slikken om je menstruatie uit te stellen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Welke water heeft de hoogste ph waarde, die ook verkrijgbaar is in Nederland?
Heb heel vaak,groeipijnen maar weet niet wat doen
Ik ben zaterdag gevallen met de motor met rijles. Ik heb nu best wel veel spierpijn bij mijn armen/schouders en dan voornamelijk links. Ik heb namelijk een soort sliding gemaakt naar links en heb de klap opgevangen met mijn armen. Alleen al mijn linker arm omhoog doen verneem ik het. Ik kan nog best dingen optillen enz maar ik verneem dat het wat pijnlijk is. Daarom gebruik ik nu voltaren crème. Mijn vraag is nu of er andere mogelijkheden zijn om dit wat sneller te laten genezen aangezien ik in een aantal weer moet rijden.
Toegevoegd na 39 seconden:
Aantal dagen weer moet rijden*
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing