weet iemand wat deze rode vlekken zijn???
Ik heb sinds gisteravond rode vlekken op mijn hoofd ik ontdekte dit toen ik mijn make-up eraf wou halen gisterochtend zaten ze er nog niet weet iemand wat dit is of waar dit door komt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb sinds gisteravond rode vlekken op mijn hoofd ik ontdekte dit toen ik mijn make-up eraf wou halen gisterochtend zaten ze er nog niet weet iemand wat dit is of waar dit door komt?
Hallo, ik vermoed dat er een beschadiging is aan mijn kuitspier. 4 dagen geleden heb ik me gesneden en op die plek doet het nu nog net zoveel pijn en ik kan mijn voet niet goed bewegen (lopen gaat zeer moeilijk). Mijn huisarts zegt dat het wel mee zal vallen en weet niet of het nog gehecht kan worden. Volgens hem moet ik later nog wat therapie volgens om mijn been weer te laten functioneren . Is het niet een betere optie om zsm bij een plastisch chirurg de spier te laten hechten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing