wat is het email adress van isala? Ik moet het email adress hebben waarmee je een operatie kan wijzigen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben naar de huisarts geweest voor mijn netelroos (zie vorige vragen) en hij heeft mij 180mg fexofenadine gegeven.
Ik gebruik het nu 3 dagen en wanneer er weer een netelroos aanval komt, komen er geen kleine bultjes (galbulten) maar van die rode puntjes die ook echt rond mijn hele lichaam zitten het is net zo pijnlijk als de galbulten die ervoor kwamen maar ik merk wel dat het niet meer zo vaak gebeurd als eerst maar als het gebeurt is het net zo erg vind ik, de huisarts zei dat ik het ongeveer 2 weken moest innemen maar ik ben niet tevreden met dit medicijn Kan iemand mij uitleggen wat die rode puntjes zijn en wat ik verder moet doen
Alvast bedankt
Sinds een aantal dagen hevige buikgriep en gister middag kreeg ik opeens plotseling een vervelende zeurende pijn in mijn onderrug. Beweging gaat moeilijk en bukken lukt vrijwel helemaal niet. Weet iemand wat dit zou kunnen zijn?
ik heb namelijk al zo een(sommige dagen/uren niet) 17 dagen last van me keel (ik ben 13 jaar en ik zing)
Hallo,
Ik vraag me af waarom ik veel gaap tijdens het fietsen.
Ik fiets elke dag naar/terug van school, meestal heb ik een fietsmaatje en merk ik dat ik niet gaap. Als ik alleen fiets gaap ik minstens 1 x per minuut. Dit is behoorlijk irritant als je ong. 15 kilometer 2x per dag moet fietsen!
Op internet had ik een antwoord gezocht bij deze vraag, maar kon alleen antwoord vinden over gapen tijdens het sporten. Hier heb ik geen last van ( voetbal 3x per week, paardrijden 1/2 x per week ).
Alvast bedankt!
Anne
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing