ik zou een operatie moeten krijgen aan mijn pols, aan mijn pezen zei mijn huisdokter. nu wil ik weten doen ze jou onder narcose?
ik loop al aantal weken met pijn, en heeft er iemand dat al meegemaakt,, had je veel last achteraf na die operatie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
ik loop al aantal weken met pijn, en heeft er iemand dat al meegemaakt,, had je veel last achteraf na die operatie?
Ik heb zelf last van paniekaanvallen waarbij ik geirriteerde darmen, diarree en moet braken. Ik ben gewoon benieuwd hoe het braken dan gaat. Ik weet dat het braakcentrum ervoor zorgt dat je uiteindelijk overgeeft. Maar welk hersendeel activeert het braakcentrum bij hevige angst?
Ik ben benieuwd wat de symptomen zijn van een verstopte buis van eustachius .
De volgende morgen bleek niet alles helemaal opgeruimd en leek het zelfs een beetje fluoriscerend roze. 's Nachts was het echter wel vrij rood (niet bloedrood denk ik). Zelf dacht ik dat het misschien wel kan komen door rode wijn, maar omdat het de volgende morgen zo'n gekke kleur was, ga ik twijfelen. Alvast bedankt.
Toegevoegd na 41 minuten:
Er staat dat mijn 'alcohol' roze/rood was. Ik bedoel mijn braaksel!
Ik heb de laatste tijd heel veel pijn tijdens de seks met mijn vriend, en het wordt steeds erger. Het voelt alsof er schaafwondjes zitten en als hij er langs schuurt doet het echt heel veel pijn. Ik weet niet of dat het is, maar zo voelt het wel. Ik heb nooit eerder ergens last van gehad.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing