hoe kun je zelf zien of je borstkanker hebt?
Ik wil weten of je het aan jezelf kunt zien in de spiegel bijvoorbeeld
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil weten of je het aan jezelf kunt zien in de spiegel bijvoorbeeld
Mijn vriend en ik gaan trouwen. We zijn helemaal gek op Oostenrijk, daar trouwenis door familieomstandigheden niet mogelijk. Daarom zijn wij op zoek naar een locatie die Oostenrijks aan doet. Denk daarbij aan een huis, houten buitenkant, ook hout aan de binnenkant (belangrijkst)in bijvoorbeeld een groen landschap. Wie kan mij tips geven of kent zo een locatie in Nederland?
Ik slik al een anderhalf jaar antidepressiva vanuit de groep ssri en tijdje erna snri. Ik slik daarnaast een 2 tal maanden (niet dagelijks antipsychotica, twee weken geleden gestart met dagelijks in te nemen. Hoelang duurt het dat mijn antipsychotica geen effect meer heeft met de combigebruik met andere medicatie (bv. de arts zegt dat men moet stoppen met het gebruik omdat men na een paar dagen met nieuwe medicatie start, omdat het dodelijke effecten kan geven moet men wachten wanneer het medicijn uit je bloed is) nl..
Ik heb veel gelezen over die combigebruik maar weet niet wat nu juist is. Ik las dat je ervan vergiftigd kan geraken | weinig tot geen effect | heviger effect omdat het allebei de serotonineopname bevorderd ... wat is nu waar en hoe komt dat?..
Als je niet kan horen en kan praten hoe kan je dan verbaal communiceren met hulpverleners en autoriteiten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing