Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

verliest braaksel zijn geur?

Goedendag,
Een beetje awkward, maar moet de vraag toch stellen!
De nacht van zaterdag op zondag werd ik behoorlijk ziek. Ik begon over te geven en als ik water dronk bleef zelfs dat er niet in. Nu woon ik tijdelijk bij mensen in de huiskamer. Ik heb het opgeruimd met veel keukenpapier en in een vuilniszak gedaan. Daarna gedweild. De vuilniszak heb ik afgesloten en klaargezet om beneden weg te gooien. Nu zijn deze mensen op een korte vakantie gegaan die ochtend en ik moet dus tijdelijk ergens anders overnachten. Zij komen vrijdag ochtend terug. Nu realiseer ik mij dat ik in alle haast en het zwakke gevoel ben vergeten de zak mee naar beneden te nemen.

Weet iemand wat ik/ zij kunnen verwachten?

Vriendelijke groeten

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

heerst er momenteel weer buikgriep?

Ik ben vrijdag niet fit wakker geworden. Moest na het ontbijt braken, na de lunch idem. Uurtje later nog eens waterdunne diarree.
Vanaf dat moment geen braken of diarree meer gehad gelukkig. Wel nog niet helemaal fit. Heb een opgeblazen gevoel, laat veel (vieze) winden en (vieze) boeren. Net of er iets in mijn lichaam wordt vernietigd of er nog iets van bacterie oid zit. Ook ben ik vrij moe.

Ik vraag me af of er weer iets heerst. En of hier meer mensen momenteel last van hebben, of mensen kennen met ongeveer deze symptomen.

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Kun je als 17 jarige zonderverwijzing van je dokter naar een psycholoog?

Een vriendin van mij heeft een aantal problemen thuis. Ik heb het hier een paar keer met haar over gehad dat ze het best naar een psycholoog kan gaan. Eerst wilde ze niet maar na wat gesprekken besloot ze toch dat het wel het beste voor haar was en dat ze het wel wilde.

Ze is toen met een andere vriendin naar het ziekenhuis geweest naar de afdeling psychologie maar daar werd ze 'weggestuurd' omdat ze geen verwijzing had van haar dokter en ze nog geen 18 is. Doordat de stap om in eerste instantie naar het ziekenhuis te gaan best wel groot was en ze zo werd afgewezen wil ze er nu bijna geen moeite meer insteken, vandaar dat ik het op deze manier probeer.

Waar kun je als 17 jarig meisje met een psycholoog praten zonder doorverwijzing van je dokter of toestemming o.i.d. van de ouders?

Omgeving Groningen

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

ben je besmet na aanrakinglintworm?

Er zat iets bij de anus van de kat, het leek wel een takje. Dus ik wil dat eraf trekken en komt er een ongeveer 7 of 8 centimeter lange lintworm uit. Ik heb hem alleen bij dat achterste stukje vastgehad en heb de worm gelijk weggegooid. Heb daarna mijn handen direct gewassen met zeep en nu is mijn vraag of ik nu besmet kan raken, kan er op internet vrij weinig over vinden!

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing