Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoelang is er nog kans op een ziekte na een tekenbeet ?

Hallo, ik heb vanochtend een teek gevonden onder me oksel en nu weggehaald. ben gistermiddag in een bos geweest dus hij zat er niet heel lang als het goed is.

Heb wel is eerder teken gehad , ik wou graag weten na hoeveel weken of maanden je nog ziek kan worden. Ik zie op internet vaak staan dat je 3 maanden moet opletten maar ik weet niet of dat betekend dat je dan niet meer ziek kan worden na die tijd. Gr andy

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

kun je resistent worden voor wormenkuur (mebendazol)?

Ik heb regelmatig, denk jaarlijks, last van kleine spoelwormpjes (aarsmaden). Ik neem dan een tabletje wormenkuur en ze verdwijnen dan vrijwel direct. Maar het lijkt nu niet te werken! Ik heb vorige week een pilletje genomen en eergisteren nog eentje, maar de jeuk blijft.. Ik vroeg me daarom af of ik misschien resitent tegen mebandazol ben geworden? Kan dat? Zijn er nog andere medicijnen verkrijgbaar?

Ik heb al een afspraak gemaakt met de dokter, maar die heeft pas volgende week plaats..

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
19.5K
1 antwoord of reactie op deze vraag
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing