Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan ik doen tegwn stinkende bilspleet?

Hallo,
Al een tijdje heb ik last van stinkend bilspleet. Meestal is het ook te ruiken aan mijn ondergoed. Ik heb hier erg veel last van. Het maakt niet uit hoevaak ik hst schoonmaak of hoevaak ik mijn ondergoed verander. Hst is dan ook wanneer ik zweet. Ik zweet op dat punt wel heel vaak. Een tijdje gebruikte ik ook zeep om het wat frisser te krijgen. Dit blijkt averechts te werken. Wat kan ik hier tegaan doen?

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden

Is het normaal dat ik na mijn plaatsing van mijn spiraal pijn blijf hebben?

Ik heb 4 maanden geleden een spiraal laten plaatsen en heb elke dag op onbepaalde tijden last van menstuatiekrampen. Ik heb de eerste 4 weken vol aan de pijnstillers gezeten maar hielp niet echt. Ik wacht nu momenteel nog even af tot de pijn stopt maar ik heb er weinig hoop in.
Iemand die hier meer over weet of hetzelfde probleem heeft?

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden

Kunnen mijn klachten komen door een tekort aan ijzer als vegatariër?

Ik heb sinds een week dat ik duizelig ben, me moe voel, hoofdpijn en soms misselijkheid. Ook heb ik een wazig beeld, een beetje alsof ik dronken ben. En mijn ogen worden heel snel onscherp, ik moet ze steeds weer scherpstellen. Voor mijn gevoel komen de klachten het meest in de middag voor. Zou het kunnen omdat ik een vegetarisch dieet heb dat hier de klachten van komen? Ik eet meestal vleesvervangers waar ijzer en vitamine B12 aan zijn toegevoegd. Als iemand weet waar het aan ligt hoor ik het graag.

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing