kan een psychiater pijnstillers voorschrijven?
Heeft zij het recht om dat te doen
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Heeft zij het recht om dat te doen
Over een maand ga ik met een groep een reis maken naar Noorwegen. We gaan met een busje en ik ga als passagier mee (bestuur de bus niet zelf). Nu merk ik dat ik bij langere autoritten enorme last krijg van mijn rug. Hoe kan ik dit voorkomen? Omdat er weinig tijd is wordt de rit in een keer gereden waarbij bestuurders elkaar gaan afwisselen. Hoe houd ik gedurende deze lange rit mijn rug toch soepel?
Beste, ik ben 50 jaar en sinds een jaar of twee kan ik niet meer tegen warmte en zweet ik overdadig op mijn rug. Ik kon vroeger perfect tegen hitte en zweette niet, hoewel ik altijd overgewicht heb gehad. Wanneer ik op onze laatste reis naar Zuid-Frankrijk 5 minuten uit het hotel was en buiten wandelde, was mijn rug al kletsnat. Dit is helemaal niet aangenaam en die reis in Zuid Frankrijk was natuurlijk een fiasco geworden. Constant kletsnat en niet van de mooie reis kunnen genieten. Ik zou graag weten wat de oorzaak is en wat er aan gedaan kan worden en of er nog mensen met dit probleem zijn?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing