bestaat er een goed ontstekingsremmend medicijn zonder pijnstillende werking?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
kan het zijn dat de penis te groot is en niet in de vagina past ?
Het valt me op als ik zon een zo,n 20 volle minuten of niet zon maar wel vitamine d slik van 1000iu dan merk ik dat middernacht wakker wordt met een erectie raar maar waar maar wanneer ik afstand neem van zon of vitamine d pil dan heb ik dat probleem niet trouwens mijn vitamine d waare is een beetje laag onder 75 weet iemand hierover iets van ? Of komt dit bekend voor?
dit heb ik toch al een tijdje dat ik over dag heel makkelijk in slaap val als ik ook maar even niet actief bezig ben. en dan heb ik soms zowat de halve dag geslapen. en als ik s'avonds rond een uur of 11 naar bed ga slaap ik aan een stuk door tot een uur of 9 of 10 in de ochtend. nu moet ik zeggen dat ook geen school meer heb sinds een week of 3 en daardoor wat meer rust heb. maar ik moet wel nog dingen doen voor school. en als ik dan achter mijn laptop zit zit ik in no time te knikkebollen. dit speelt nu zo's 2 maanden. eigenlijk sinds dat ik een ongeluk heb gehad. daarbij rugletsel heb opgelopen en nu nog steeds fysio heb en daardoor kan ik mijn sporten niet beoefenen waardoor ik veel minder actief ben dan dat ik in elkaar zit. nu weet ik niet of dat er iets mee te maken heeft. maar het zet me wel aan het denken, en ik vroeg me af hoe ik die vermoeidheid een beetje tegen kan zolang niet zo actief bezig kan zijn door die blessure.
Bijvoorbeeld in dit geval opruimen...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing