Worden meisjes met leukemie ook ongesteld??
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
None
Voor een project met school dat gaat over spieren willen wij graag weten op wat voor een (bijzondere)manieren je je spieren kan trainen. Je hebt natuurlijk de push-ups en sit-ups, en natuurlijk alle apparaten in de sportschool, maar kun je je spieren bijvoorbeeld ook trainen door ze aangespannen te houden?
Er zit nu al 3 dagen een grote bult op mijn lip een beetje in het midden, ik twijfel of het een koortslip is want ik heb 3 dagen terug ook een wespensteek uit moeten zuigen dus misschien heeft het daar mee te maken?
Vandaag toen ik wakker werd was het een beetje geel zoals koortslip en droog en het doet ook pijn.
Ik heb wat psychische issues waar ik aan moet werken. Ik kan in therapie. Heel intensief en ik denk niet dat ik dit trek in combinatie met werk.
Vorig jaar ben ik 4 maanden thuis geweest ivm burnout. Dit wil ik dus juist voorkomen en daaromwil ik ddietherapie.
Een dag minder werken kan ik financieel niet en als ik de therapie niet ga doen is de kans heel groot dat ik weer volledig in de ziektewet kom.
Is het normaal om je dan bijvoorbeeld voor 1 dag in de week ziek te melden (de therapie dag)?
Ik hoop dat mijn vraag zo een beetje duidelijker is geworden... Heel verhaal is het
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing