Hoe merk je of, in geval van een enkelbreuk, de breuk verschoven is als gevolg van een volle belasting ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb sinds een tijdje een aantal lichtbruine vlekken onder mijn linkerborst. Het jeukt niet, maar is zeer zichtbaar en lijkt zich te verspreiden; ik zie het nu ook aan de rechterkant van mijn buik. Zie foto.
De vlekjes lijken een beetje op ouderdomsvlekken maar ik ben nog maar 16 dus dat lijkt niet nodig. Ik maak me er een beetje zorgen over en denk gelijk aan mijn schildklier/lever. Nu zie ik ook een andere, grotere, wittere vlek op de binnenkant van mijn lichterelleboog maar dit lijkt eerder op een hele grote pigmentvlek. (Zie foto)
Ik weet niet goed of deze gegevens ertoe doen maar ik ben maagd, onregelmatig ongesteld (nog) en heb geen specifieke huidafwijkingen; alleen last van lichte acne op mn rug. In de familie zit een sterke bloedafwijking die ervoor zorgt dat bloed snel stolt (trombose). Ik heb zelf nooit echt ernstige ziektes of dergelijke gehad. Iemand een idee? En moet ik naar de dokter?
Alvast bedankt!!
Toegevoegd na 9 minuten:
Sorry, ik zal de foto's even toevoegen:
Toegevoegd na 9 minuten:
Sorry, ik zal de foto's even toevoegen:
Met klysma's, xpreap,forlax(6zakjes) en cleanprep.
Toegevoegd na 33 minuten:
Ik lag trouwens wel in het ziekenhuis, dus onder begeleiding van een arts, ben trouwens 16
En kan ik ze nu voor mijn volgende reis niet meer gebruiken? Aan naalden, spuiten en mesjes kan weinig bederven lijkt mij...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing