Voet is bij een val naar buiten geklapt en de verdikking groeit nu na 3 uur links bovenop mijn voet. Is koelen en arnicatinctuur afdoende , met rust?
geen toevoeging
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
geen toevoeging
Zonder grenzen.
Ik heb zelf ADHD, en bij mij werkt het kalmerend. Methylfenidaad word ook gezien als 'pepmiddel' dus ik vraag me af of je dit als topsporter wel zou mogen innemen (met doktersadvies)
Ik heb een tijd terug een potje melatonine gekocht, omdat ik erg veel moeite heb om in slaap te komen.
Maar iedere keer dat ik het gebruik slaap ik heel erg onrustig, ik val in ieder geval wel in slaap, maar ik word wel steeds korte momenten wakker, woel heel veel en krijg rare dromen.
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik heb trouwens deze:
http://www.bol.com/nl/p/sleepzz-melatonine-original-0-1-mg-slaapproduct/9200000005159638/?Referrer=ADVNLGSA0020339200000005159638
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing