Na mijn oorstokje te diep in oor te krijgen heb ik pijn ook bij het slikken wat moet ik doen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil graag weten of een jongen die ik ken ook homo is, zonder dat hij er achter komt dat ik homo ben. Hoe moet ik hier achter komen?
Ik heb een dringende vraag.. ik ben sinds 2007 aan de pil en ik ben hem gister voor het eerst vergeten. ik zit in mijn eerste week en heb donderdag avond rond 10 uur de laatste geslikt en vanmorgen rond half 12.... moet ik nu komende week veilige seks hebben? Of zit het wel goed aangezien ik al zo lang aan de pil ben? Normaal neem ik de pil altijd in de avond tussen 9 en 12...
Ik wil deze zomer mijn tanden laten bleken en ik wou vragen of iemand ervaring had met dit bedrijf? Ik woon zelf vlakbij Amsterdam en zou graag vlakbij mijn tanden laten bleken.
Bijvoorbeeld, normaal gesproken is een niveau van 95 decibel schadelijk voor het gehoor na 15 minuten. Als je oren door verkoudheid of iets dergelijks dicht zitten, kun je dan langer luisteren zonder schade op te lopen ondanks dat de frequenties wel direct je oren ingaan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing