Ik heb de speciale creme gebruikt voor je eikel om je huid uit te rekken maar het werkte maar een maand, wat moet ik doen?
De creme die ik heb is: Betamethason Sandoz creme 1 mg/g
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
De creme die ik heb is: Betamethason Sandoz creme 1 mg/g
Ik heb sinds vandaag een onderhuids bultje laag in de Lies als ik pers of druk op me buik zet woord het een klein beetje groter ook heb ik lichte steken in de onderbuik.. ik ben een vrouw van 16...
Met voetballen heb ik me voet gekneusd, maar ik heb zaterdag een belangrijke wedstrijd. Hoe kan ik ervoor zorgen dat de pijn zo min mogelijk is? en misschien wel helemaal over.
Ik heb op vakantieveilingen een behandeling voor tanden bleken gewonnen. Ik kan alleen nergens een site en/of adres vinden.. Iemand die mij kan helpen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing