kan je hart sneller gaan slaan bij beschadigde trommelvlies?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
er zijn verschillende aandoeningen die tot woede-aanvallen leiden zoals ADHD en zo.
Ook narcistische mensen of mensen die eerder narcistisch zijn als persoon zouden woede-aanvallen krijgen. Ik vind dat wel wat raar omdat een narcist toch alleen van zichzelf houdt en vindt dat hij of zij altijd gelijk heeft. dus waarom dan woedend worden als je toch gelijk hebt?
Maar het schijnt toch te bestaan dat narcisten woede-aanvallen krijgen. . aan welke verschijnselen zie je dat het over een narcistische woede-aanval gaat? En moet je hierop dan ook op een welbepaalde manier reageren, want narcisten kunnen toch niet zo goed inschatten dat ze een andere mens pijn doen dus als je sorry zegt en je doet me pijn dan zullen ze denk ik toch niet stoppen
Al een behoorlijke tijd loop ik met heftige pijn in mijn rug en benen rond. Nu ben ik vandaag voor de 3e keer bij de neuroloog geweest. Hij wil sowieso een mri scan maken. Maar hij denkt dat het mijn si gewrichten zijn die los van elkaar zijn geraakt en dat ik daardoor ook zenuwpijn heb in beide benen. Hij vertelde ook dat hij daar geen kant en klare oplossing voor heeft, als dat zou blijken uit de mri scan.
Is er iemand die hier ervaring mee heeft? En zodoende weet wat er bij zou kunnen helpen?
Ik heb het gips vandaag pas gekregen, en ben er net per ongeluk op gaan staan, heeft dit al gevolgen voor het geneesproces, of gaat de "teller gewoon weer opnieuw lopen"? (twee weken + 4 uur :P )
Het is mijn rechter voet, meest rechtse middenvoetsbeentje.
Toegevoegd na 1 minuut:
Er is dus gezegd dat ik de eerste twee weken nog niet mag lopen met het gips.
De meeste pillen en medicijnen slik je in 1 keer door. Wat is het nut van het kauwen bij sommige stoffen? Komen er dan werkzame stoffen bij elkaar ofzo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing