Bestaat er een ziekte waarbij je voor de domste dingen liegt of gewoon over het dagelijkse leven?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
None
Eerste perforatie was ongeveer 7 jaar geleden, de 2e 2,5 jaar geleden en de 3e een week geleden.. Ik denk dat het dezelfde plek is.. Maar stoppen de suizen in de loop der tijd?
Ik heb heel snel blauwe lippen, terwijl ik het dan niet eens zo koud heb. Wat kan ik hier tegen doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing