Als je add heb als diagnose heb kan je dan toch hyperactief zijn?
En dan toch iets minder dan adhd gemengde type
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
En dan toch iets minder dan adhd gemengde type
Op wiki kun je lezen dat we net na de oorlog, daarna van 1965 tot 1970, en vervolgens van 2000 tot 2004 een geboortegolf hebben gehad. We zien dat de gemiddelde leeftijd van ca. 20 naar ca. 30 jaar is gegaan wbt de geboorte van het eerste kind.
Op zich lijkt het logisch dat de eerste geboortegolf zorgt voor de volgende etc. dan zou de volgende geboortegolf zo rond 2025 tot 2030 zijn.
Maar, mensen wachten ivm de crisis misschien wat langer met kinderen krijgen...zou een geboortegolf dan eerder komen?
In de huidige GGZ instelling waar ik nu onder behandeling ben schiet de behandeling niet op. Het staat in de regio bekend als hét psychiatrische ziekenhuis.
Aangezien er ook privé klinieken bestaan voor bijvoorbeeld plastische chirurgie, vroeg ik me af of dit soort klinieken ook bestaan binnen de GGZ.
Toegevoegd na 1 uur:
Gezien de onderzoeken die tot nu toe zijn gedaan ben ik echt op zoek naar een kliniek die de mogelijkheid heeft tot opname.
Ik ben 1 maand gestopt geweest met de pil, ik zit nu op cyclusdag 17 en wil weer met de pil beginnen, maar wanneer is deze dan weer veilig? (Geen idee of eisprong al is geweest, wel doorzichtig met bruin erin slijm verloren, voor de rest niks meer verloren is maar 1 dag geweest en op cyclusdag 15)
Dat heb ik op een website gelezen, maar ik weet niet of het waar is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing