Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kraakbeen in de neus is gebroken en kno arts vind dat dit geen behandeling nodig heeft. Is dit correct?

Door knietje op mijn neus/mond met vechtsport heb ik ondermeer erg last van mijn neus en het bot onder m'n rechteroog. Het harde gedeelte van de neus is nagekeken door kno arts en dat is alleen zwaar gekneusd maar juist het puntje staat scheef en kraakt over elkaar als ik het naar boven beweeg. Ook met eten van harde of taaie dingen zoals pizza doet het erg pijn, ook onder m'n oog. Kan ik zelf nog iets doen of hoef ik me geen zorgen meer te maken over verdere scheefgroei?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Ik ben nu 4, bijna 5 weken aan het hoesten. Wat kan dit zijn?

Ergens half september begon ik me een beetje ziek te voelen, maar niet ziek genoeg om thuis te blijven van een weekend kamp. Tijdens het kamp nergens last van gehad, slechts 's avonds voelde ik me minder.
Na het kamp, kreeg ik toch wat spijt, want ik werd grieperig, koortsig en begon heel erg te hoesten. Griepje enzo stelde weinig voor en ik ben er ook niet thuis voor gebleven, voelde me grieperig, maar NIET zwak! Dit was binnen een paar dagen over, maar het hoesten hield aan. Ook was ik 2x op een maandag aan de diaree.
Het hoesten blijft aanhouden, maar de ene keer erger dan de andere. Ik ben nu met de 2e fles tijm hoestsiroop bezig en ik heb me noscapinahydrochloride laten "aansmeren". Dit hielp een beetje, maar vaak werd ik 's nachts nog weer wakker van het hoesten. Nu ben ik door dit spul heen en wil eigenlijk niets nieuws halen.

Wat kan de oorzaak zijn, dat dit zo hardnekkig is en aanhoudt?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Teveel gewichtsverlies zonder iets te doen?

Hoi,
Ik heb zonder veel dingen te doen die veel energie kosten gewichtsverlies. Ik ben nu 1.75 en ik weeg 51 kg. Ik ben wel altijd dunner geweest. Ik reis elke dag met de bus en fiets nooit, dus daar zou het niet aan kunnen liggen. ik eet bijna nooit fastfood maar wel heel veel fruit en salades. Als ik een grotere maaltijd gegeten heb ( ook lunch etc.) moet ik ook na ongeveer 15 minuten naar de wc omdat ik een ontzettend snelle stofwisseling heb. Dit vind ik zelf ook heel vervelend. Ik denk wel dat het hier aan ligt.. Door dit gewichtsverlies voel ik me ook snel vermoeid en heb moeite met dingen die veel energie kosten. Ik ben er hierdoor ook niet helemaal met mijn hoofd bij. Heeft iemand misschien enige tips waardoor mijn stofwisselingen wat minder snel wordt, of weet iemand misschien wat dit is? Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing