Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan je matig tot ernstig depressief zijn zonder dat je het zelf weet?

Ik ben 2weken geleden naar een hulpverlener gegaan voor een add test (ADHD) afgelopen dinsdag kreeg ik het uitsluitsel dat ik wel hoog scoorde op de voorlopige test maar dat ik ook matig tot ernstig depressief ben. Op de fiets terug naar huis heb ik me wel degelijk depressief gevoeld maar na het sporten en in overleg met mijn vriendinnen zijn we tot het besluit gekomen dat ik helemaal niet zo depressief ben. Hooguit soms wat somber maar wie heeft dat niet? Moet ik mijn 'depressie' nu serieus nemen of is het gewoon een voorbarige conclusie op basis van verleden, mijn situatie en het verkeerd interpreteren van de antwoorden op bepaalde vragen? Ik voel me neutraal, sport zeer regelmatig waar ik veel lol aan beleef, eet en slaap normaal (soms vroeg wakker) wel heb ik problemen met concentratie ik kan ongeveer 1 uur geconcentreerd bezig zijn, het organiseren en afmaken van klussen, werk/privé kan ik niet combineren, heb geen zin in veel sociale contacten (maar dat heb ik heel mijn leven al omdat het veel energie slurpt. Het gaat wel heel even, een uurtje of zo maar dan is het op) ben moe omdat er zoveel gedaan moet worden wat ik niet afkrijg. Na 10 weken geen koffie(detox) liep ik vast, kon met veel moeite concentreren. Op advies van de huisarts weer begonnen en na een paar slokken voelde ik mijn hoofd 'opengaan' nu ben ik op mijn normale Niveau van koffieverslaving.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Waarom heb ik een irritante pijn in mijn been bij het masturberen?

Ik vind het een beetje awkward om hier over te praten maar als ik mezelf masturbeer dan krijg ik een soort zenuwtrek (of iets in die richting) in mijn been (niet steeds dezelfde) en dat gaat dan gepaard met een heel irritant gevoel, het is niet zozeer pijn maar wel erg vervelend. Wat kan hier de reden voor zijn en is het heel vreemd dat het gebeurd? (Ik ben een meisje van 15, mocht dat belangrijke informatie zijn..)

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing