Wat kan Abilify doen bij ASS?
Sommige mensen met ASS (bijv. PDD-NOS) gebruiken Abilify. Wat kan dit doen voor mensen met autisme?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Sommige mensen met ASS (bijv. PDD-NOS) gebruiken Abilify. Wat kan dit doen voor mensen met autisme?
De laatste tijd zie ik dubbel, meestal als ik in de auto zit of ver weg moet kijken. Ook als ik mijn hoofd meer naar boven kantel gaan de beelden verder uit elkaar.
De oogarts meldde mij dat het een spier achter mijn oog is, zelf denk ik dat er andere oorzaken kunnen zijn.
Ik heb een stressvolle baan, sliep niet goed ( veel zweten ) en niet veel.
Als ik een goede nachtrust heb gehad, valt het wel mee maar in de loop van de dag word het erger en erger.
Tevens wordt ik zelf duizelig ervan en ben al een keer omgevallen omdat ik mijn hele oriëntatie kwijt was.
Mijn ogen hebben geen sterkte afwijking, dus heb ik geen bril nodig. Dingen die dichtbij zijn heb ik totaal geen moeite mee, als ik me focus op dingen verder dan 2 meter van me af ga ik dubbel zien.
Als ik zo dubbel ga zien heeft het zo'n gevoel dat als je voor de grap scheel gaat kijken, alleen gebeurt het automatisch.
Tevens hebben ze mijn bloeddruk ook nog niet gemeten, wat ik wel vreemd vind.
Ik hoop dat iemand iets van informatie voor me heeft,
zodat ik dit sneller kan oplossen en zeker niet meer op deze manier hoef te auto rijden.
Ik heb gehoord dat tot 170 normaal is, de mijne 'knijpt' dicht tot ongeveer 150. Heeft dit effect op de uitkomst van de meting?
Ik loop al weken rond met een verschrikkelijk zoute smaak in mijn mond. Niet een klein beetje zout, maar echt heel veel. Het speeksel wat in je mond wordt aangemaakt is zout, de binnenkant van de wangen zijn zout en ook mijn gehemelte en gebit zijn zout. Ik heb eens gegoogled en kwam er toen achter dat dat burning mouth heet en dat er toch heel wat mensen zijn die daar last van hebben. Een duidelijke verklaring is er niet voor en ook een huisarts of tandarts kan er niks aan doen.
Nu vroeg ik me af of er hier mensen zijn die dit ook hebben en misschien een oplossing hiervoor hebben.
Voor alle duidelijkheid, alles wat je eet proeft echt super zout aan, zelfs zoete koekjes, koffie met suiker, etc... wordt gewoon zout.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing