Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

(Hoe) ben je verzekerd als je wel je oude zorgverzekering opzegt, maar geen nieuwe afsluit?

Je kunt je oude zorgverzekering t/m 31 december opzeggen. Daarna moet je (als je niet erkend gewetensbezwaard bent o.i.d.) uiterlijk 31 januari een nieuwe zorgverzekering afsluiten.

Stel dat je je oude zorgverzekering al hebt opgezegd, en vervolgens begin januari in coma raakt en intensieve zorg nodig hebt, wellicht inclusief operaties - en dat dit gebeurt nog voordat je een nieuwe zorgverzekering hebt afgesloten. Ben je dan verzekerd? Zo ja, hoe?

Cryofiel
2 jaar geleden

Ik verslaap mij minstens 3x in de week, hoe kan ik dat voorkomen?

Al sinds de pubertijd kan ik mij verslapen. Onderzoek gehad bij de arts en die legde mij uit dat ik dan net in mijn diepste slaap verkeer maar ik had toen geen oplossing gehad. Ik heb een tril wekker en twee telefoons die tegelijk afgaan elke ochtend en nog wordt ik pas een uur later wakker. Een tijdje eerder naar bed hielp ook niet. Mijn baan staat op het puntje van ontslag en weet mij nu geen raad meer. Het is geen onwil dat ik niet wakker wil worden. Toen ik nog thuis bij mijn ouders woonde konden ze mij roepen wat ze wilden. Een tijdje schudden of zelfs een pijnprikkel hielp niet. Er moest van alles aan mij gedaan worden wilde ik dan wakker worden. Dit is echt een noodkreet. Ik ga wel binnenkort weer naar de dokter om meer erachter te komen wat ik er aan kan doen... Maar misschien komt hier de gouden tip
Ik hoop het.
P. 's. Tips als ga je met je luie donder gewoon wakker worden heb ik niets aan. Ik ben niet lui en wil dolgraag mijn baan houden.

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden

Is er ook een jobcoach mogelijk voor "werkgevers" met een beperking?

Long story short, het gaat om een "werkgever" van een vrijwilligersorganisatie. Hij stuurt een team aan vrijwilligers aan en doet dit al jaren. Hij merkt regelmatig vast te lopen en beseft zich steeds meer dat hij niet iedereen tevreden kan houden.

Hij heeft in de afgelopen jaren vaak geprobeerd iedereen tevreden te houden, waardoor hij juist mensen kwijt raakte. Hierdoor compenseert hij steeds meer tot een niveau dat eigenlijk niet meer goed is. Hij doet zichzelf te kort.

Het gaat om vrijwilligerswerk. Hij is in principe een goede leider en zijn vrijwilligers waarderen hem in het algemeen. Alleen het voortdurend blijven sturen en conflicten oplossen is een probleem. Hij heeft een jobcoach voor een ander baantje waar hij werkzaam is, maar voor zijn eigen organisatie komt hij niet in aanmerking, omdat er geen werkgever boven hem is. Dit is hij namelijk zelf.

Zijn er trajecten mogelijk - via een indicatie - waardoor deze werkgever met een beperking begeleid kan worden in het draaiend houden van het team en de vrijwilligers?

Product geretourneerd binnen 14 dagen, webwinkel zegt niet ontvangen, geldt herroepingsrecht dan toch?

Goedemorgen. Weet iemand of het herroepingsrecht altijd geldt wanneer een product teruggestuurd is en aangemeld binnen de periode van 14 dagen, maar de webwinkel geeft aan het product niet ontvangen te hebben?

Is een terugbetaling alleen juridisch af te dwingen wanneer de webwinkel aangeeft het niet ontvangen te hebben en weigert terug te betalen?

Kan een webwinkel de algemen voorwaarden zo beschrijven dat niet aan het herroepingsrecht en de terugbetaling hoeft te worden voldaan (namelijk door een niet ontvangen retour)?

Ik hoor het graag. Kon hier niet over terugvinden.

Verwijderde gebruiker
2 jaar geleden
in: Wetgeving
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing