Telt inkomen van mijn vrouw mee voor de alimentatie van mijn kind?
Mijn kind woont bij haar moeder. Ik ben getrouwd. Moeder wil kinderalimentatie opnieuw berekenen. Telt inkomen van mijn vrouw mee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Mijn kind woont bij haar moeder. Ik ben getrouwd. Moeder wil kinderalimentatie opnieuw berekenen. Telt inkomen van mijn vrouw mee?
Ik heb ene eigen Nextcloud server die gehost word op truenas scale en bij een deel van mijn bestanden gaat alles goed maar bij sommige krijg ik de melding ….upload.part is locked(zie foto) en dus deze bestanden zie ik niet staan. Hoe los ik dit op?
Heb een HP Pavilion Gaming 15-dk0xx met Windows 11 22H2 gekocht in dec 2019. Nu een nieuwe accu (geen originele hp) gekocht, omdat de oude accu heel snel leeg was naar mijn gevoel. Nu heb ik hetzelfde met de nieuwe accu.
Na 24 uur in de uitstand naar 88%, na 48 uur in de uitstand naar 52%, na een uur administratie op 44% en na nog eens 24 uur in de uitstand geheel leeg.
Lijkt mij niet normaal. Wat gebeurt er en kan ik er wat aan doen?
door het bos kan ik de bomen niet meer zien. wanneer ik met mijn smartphone een QR scanner zoek dan krijg ik talloze items maar welke is volledig gratis of hoeveel kost een betalende app en welke is de beste?
Ik heb opgemerkt dat ik blijkbaar 2 accounts op mijn naam heb op Facebook en dat schept verwarring; daarom wil ik één verwijderen maar weet niet hoe dat te doen...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing