Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Mag mijn buurman zo veel scheeuwen(of het altijd aan mij gericht is weet ik niet )?

Buurman scheeuwd vaak luidkeels en goed hoorbaar binnen als hij in de tuin staat. Van hem mag ik niets en moet ik alles. Zonnescherm mag niet uit. Ik moet binnen een paar uur na commando (kan hij niet normaal vragen) iets snoeien anders doet ie het gewoon zelf..
Hij drink vaak en veel, al veel naar mijn hoofd gekregen en ik word er speeds meer heel naar van, politie is op de hoogte woningbouw ook maar ik ben te moe van gezondheid en psyche om steeds te muteren wat hij doet, ik slaap slecht en werk ook gewoon (thuis.)
Wat kan ik nog doen?
Tevens raakt het mijn puber zoon ook, met name toen ik naar mijn hoofd kreeg dat hij me wel ff een koppie kleiner zou maken waar 14jr kind bij stond.

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden
in: Wetgeving

Tattoo 1+ jaar oud, grote bulten en het jeukt, wat kan ik er aan doen?

Hoi!

Ongeveer 1 jaar geleden heb ik een grote kleur-tattoo laten zetten op mijn kuit (tevens mijn eerste).

Vorig jaar had ik wel eens jeuk op plekken, ook lang na het genezingsproces. Maar de jeuk was niet zo heftig.

Echter dit jaar heb ik op dezelfde plek nu grote bulten (lijken haast muggenbultjes, maar flink groter).
Ook alleen op de plek waar zwarte inkt zit, heb ik die bultjes en jeuk.

Is dit toch een allergie, of is de tattoo te dik gezet en wat nu te doen?

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden

waarom werkt een hyperlink niet in de Opera browser?

Ik werk met de Opera browser. (windows 7)
Op sommige sites werken enkele hyperlinks niet.
Vaak kan ik daardoor niet inloggen omdat een "log in" knop niet werkt.
Er komt bij aanklikken een blauw hokje om de knop en verder gebeurt er niks.
Bij klikken op rechter muisknop kan ik niet kiezen voor "openen in nieuw tabblad".
(zie afbeelding. Knop laad meer)

Verwijderde gebruiker
3 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing