Herkent een pup zijn moeder na verloop van tijd nog?
Als een pup het nest verlaat en een aantal maanden later zijn moederhond weer ziet, herkent hij deze dan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Als een pup het nest verlaat en een aantal maanden later zijn moederhond weer ziet, herkent hij deze dan?
Ik heb zwarte/donkerbruine kleine beestjes in mijn meel, rijst en nog meer gevonden. Ik heb alle open pakken weggegooid en alleen dichte plastic pakken bewaard. Ik weet niet wat voor beestjes het zijn en dus niet hoe ik ze moet bestrijden.
Kunnen ze ook in andere lades zitten? Met kruiden? Of bij borden? Of bij koekjes? Of bij brood? Waar moet ik alles schoonmaken
Ik gebruik een rolstoel en als ik ga vliegen dan word mijn rolstoel tijdens de vlucht ergens opgeslagen, maar ik heb geen idee waar. Bij het landen staat ie al eerder voor me klaar dan dat de bagage uit het ruim gehaald word.
Dit zijn ook vliegtuigen zonder containers maar met bagage los in de buik van het vliegtuig. En koffers beschadigen snel, maar mijn rolstoel niet. Het verbaasd me, omdat een tourbus 'm gewoon bij de bagage propt en beschadigd.
Als ik op mijn zij ga liggen en me nog ondersteun met mn arm voel ik een stekende pijn bij mn sleutelbeen en ook als ik mijn schouders naar voren doe moet ik me hier zorgen over maken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing