Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Nieuwste vragen

Hoe kan ik een zeer zwaar bestand downloaden?

Ik moet voor school een programma downloaden. Het heeft een grootte van 3 GB. Er is nog genoeg ruimte over op mijn computer dus dat is het probleem niet. maar iedere keer als ik het probeer te downloaden gaat het zeer traag ( er staat nog 7 uur en zelfs tot 3 dagen) en na een tijd verschijnt er foutmelding. hoe kan ik dit programma toch downloaden?
Ik heb dit echt dringend nodig.

kan je zonder vmbo diploma switchen van opleiding?

ik heb een vmbo opleiding gedaan hiervoor ben ik helaas niet geslaagd maar ik mocht op uitzondering toch naar een mbo 4 opleiding. Ik doe nu ICT beheer niveau 4 en zit in leerjaar 3 (einde jaars) nu ben ik erachter gekomen dat ICT eigenlijk niks is voor mij en vroeg me dus af of ik nu zonder problemen gewoon kan switchen van school/opleiding, omdat ik dacht als ik een mbo opleiding doe dat scholen niet meer gaan kijken naar je vmbo diploma maar naar welke opleiding en het niveau daar van doet. kan iemand mij hier mee helpen?

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden

Ik wil in Excel een ALS invoeren, opdat het antwoord JA er voor zorgt dat hij niet meetelt.?

In mijn Excel bestand heb ik een rij met opties van links naar rechts. F4 t/m N4.
In F4 staat het Bruto Verkoopbedrag, in G4 staat de Totale Korting en H4 bevat het Netto Verkoopbedrag. In I4 wordt het kortingspercentage uitgerekend. De Som in I4 is dus =G4/F4.

Onderaan deze order heb ik nog 9 maal dezelfde regel ingevoerd. En in I15 komt er dan een gemiddelde orderkorting te staan. Door middel van =SOM(G4:G13)/SOM(F4:F13).

Nu wil ik aan het einde van elke regel een "Sale" cel toevoegen, ( Kolom N) met een Ja en Nee optie.

Uitgaande van regel 4 (als voorbeeld)

Nu probeer ik in I4 (het kortingspercentage) het voor elkaar te krijgen dat als in Kolom N4 "Ja" wordt ingevoerd het desbetreffende kortingspercentage niet mee wordt gerekend in het gemiddelde kortingspercentage (I15)

Tot dus ver lukte het mij om er 0 van te maken, dmv =ALS(N4="Ja";0;G4/F4).
Maar ik loop nu vast.

Ik hoop dat ik het duidelijk genoeg omschreven heb,

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing