Welke plant is dit?
Zie foto. Staat in de tuin en ik zou graag willen weten welke plant dit is, i.v.m. verzorging.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie foto. Staat in de tuin en ik zou graag willen weten welke plant dit is, i.v.m. verzorging.
Er zit nog een stuk hout in mijn paalhouder. Ik wil de paalhouder opnieuw gebruiken.
Met een lange schroef lukte het niet. Uitbranden gaat heel langzaam. Boren gaat ook heel langzaam. Het is voor een volkstuin.
nu wil ik daar iets tegen laten groeien waar niet te veel werk aan is en toch mooi. ik heb wilde wingerd gekocht om te proberen. Hoeveel wingerds moet ik plaatsen per meter. Grtjs Viviane.
Ik heb de onderkant van een spitskool in een bakje water gezet en hij begint nu te wortelen en er groeien nu bovenop 3 plantjes uit aan de zijkanten van de stam(zie foto). Mijn vraag is: Hoe plant ik hem in de aarde? Moet ik die kleien plantjes apart los maken en dan in de aarde zetten? Of moet ik het hele "spitskool-kontje" in de aarde planten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing