wie weet wat voor een eetkamerstoel dit is?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Heb een antieke kast waarvan de sleutel gebroken was , nu na lang zoeken een nieuwe sleutel gevonden bij slotenmaker voor het meer dan 100 jaar oude slot maar het is geen gezicht zo,n moderne sleutel in zo,n oude kast .
De spiegel weegt best wel wat, en is enkel het glas, zonder frame. Die wil ik graag op de deur van mijn slaapkamer (aan de binnenkant). Bestaan daarvoor aan 2 zijden klevende stickers of zoiets?
Alvast bedankt.
Deze plant hebben we uit een groenbak voor snoei-afval gevist. Kenmerken
- Grote stevige en stugge bladeren
- 1 houtachtige stengel waar deze bladeren aan groeien
- hoog! We hebben een schuine zijscheut bovenaan van +/- 80 cm verwijderd, anders was hij nog hoger. Nu zo'n 220cm
Helaas vallen er nu regelmatig bladeren af. Wat te doen om het tij te keren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing