is er een site waar je je eigen keuken kan indelen met je eigen maten en dus zelf de apparatuur kan kiezen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik plak ze normaal op de muur met plakgum, maar ze waaien er telkens af als er een windvlaagje komt, bijvoorbeeld als ik dedeur dicht doe.
Ik wil graag een schoenenkast kopen met van de kleppen waar een dubbele rij schoenen in kan.
Maar passen daar ook bergschoenen in?
Of kunnen daar alleen maar lage schoenen in.
op mijn slaapkamer heb ik nieuwe gordijnen,ze laten veel meer licht door dan ik dacht.
Ik heb lange vitrage,dat scheelt ook wel iets,maar niet genoeg.Ik wil geen andere gordijnen kopen.
als ik plakfolie op de ramen plak zou dat helpen?
of heeft iemand een beter idee.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing