Waarmee verwijder ik radiatorwater vlekken uit kleding?
Bij het loskoppelen van een radiator zijn er licht- en donker grijze spetters op een shirt gekomen.
Iemand enig idee waar ik het mee kan behandelen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Bij het loskoppelen van een radiator zijn er licht- en donker grijze spetters op een shirt gekomen.
Iemand enig idee waar ik het mee kan behandelen?
Hoe krijg je cbd olie uit een witte blouse?
Ik werk met ouderen, en daar moet ik ook vaker de badkamer poetsen. De ene badkamer is natuurlijk schoner dan de andere. Soms zit er wel eens urine onder de de wc pot. Weet iemand hoe ik dit het beste kan schoonmaken, zodat wanneer ik als laatste de badkamer dweil, dat niet de hele badkamer die urine geur heeft?
Het is voor in de keuken, maar ik weet niet wat het is. Ooit van mijn oma gekregen
Hoe krijg ik mijn marmeren vloer weer netjes?
Hij ligt er al een tijdje in en merk dat de tegels minder mooi en minder wit zijn sinds de afgelopen maanden. Ook wel logisch, we hebben 2 honden, het is winter geweest, we hebben sneeuw en regen gehad, we lopen buiten over grasveldjes, noem maar op. Dus ondanks dat ik zelf gelijk mijn schoenen uit doe nemen zij het voor me mee naar binnen.
Maar goed, is er een goede manier om de vloer weer wat netter wit te krijgen (ik dweil hem nu 2x per week met marmerreiniger).
Alvast bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing