Leren sta op stoel kraakt bij andere stand. Hoe te verhelpen ?
Ik heb een 2de hands leren sta op stoel gekocht maar als ik hem in een andere stand wil zetten kraakt/schuurt het leer tegen elkaar wat zeer hinderlijk is. Hoe kan ik dit verhelpen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb een 2de hands leren sta op stoel gekocht maar als ik hem in een andere stand wil zetten kraakt/schuurt het leer tegen elkaar wat zeer hinderlijk is. Hoe kan ik dit verhelpen ?
Dag plantenliefhebbers
Mijn aloë vera plant doet het al enkele dagen niet goed, ik heb enkele foto's toegevoegd ter illustratie. De wortel lijkt mij nog oké, ik dacht dat de grond onderaan te nat zou staan, en vreesde voor wortelrot, maar hij is relatief droog.
De plant heeft nu ook enkele bruine, slappe bladeren onderaan die afsterven. Het sap komt er daar ook uit.. De stam van de plant is aan de onderste bladeren ook heel slap en buigzaam.
Kan iemand me vertellen hoe ik dit nog kan oplossen? Ik wil deze plant heel graag redden!
Alvast bedankt!
Sofie
Hallo ik wil graag een hek plaatsen wat op slot kan. Brievenbus komt dan natuurlijk aan de buitenzijde. Mag dit?
Toegevoegd na 47 minuten:
Inverband met de zon en hete temparaturen
Ik ben van plan een appartement te kopen en zou graag weten, waar je de meeste zon hebt als het balkon pal westen is? Op de eerste of de een na laatste verdieping. (de hoogste is een penthouse en is veel te duur voor mij)
Ook zou ik dat graag weten van balkons pal op het oosten en balkons pal op het zuiden. Of je juist hoog of laag moet zitten bij deze verschillende zonliggingen? Dus welke verdieping hoogste of laagste?
Ik kan hier nergens iets over vinden op internet. Heeft iemand daar verstand van?
vr gr Gonna
Toegevoegd na 1 minuut:
Ook of het verschilt per verdieping?
Toegevoegd na 7 minuten:
Er staan geen gebouwen in de buurt van het te bouwen appartementengebouw en het zijn loggia's. Dus het balkon erboven is het dak voor het balkon eronder.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing