Ik vraag me af of dit Duitse geschenk kunst of kitsch is. Kan iemand mij hierover iets meer vertellen en eventueel de waarde?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Wonen. Specifieke vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de subcategorieën.
We hebben beton geprobeerd, echter zitten daar steentjes in, waardoor de grond niet glad geworden is helaas. Hoe kunnen we dit eenvoudig strak krijgen? Is het zeven van het beton met grind een idee? Of iets anders eroverheen strijken?
Staat in een groepje bij oude stam van kastanje
Is zwart aan buitenkant als je hem plukt heb je zwart lijkt wel roet aan je vingers binnenkant is wit
Hoor graag wat het is
BVD
Op het putje van de regenwaterafvoer van mijn balkon ligt een plaatje om te voorkomen dat grofvuil de afvoer verstopt.
Dit plaatje ligt los, het beweegt horizontaal, maar ik kan het niet optillen, om daaronder schoon te maken.
Onder het plaatje steekt, op een plek, een soort bout omhoog maar daar zit niets om een sleutel of schroevendraaier op te zetten.
Wie weet hoe het plaatje vast zit en hoe het is te verwijderen?
Toegevoegd na 2 uur:
Plaatje 2de poging
Ik kocht vandaag op een beurs een heel schattig flesje. Nu lijkt het flesje gevuld te zijn met iets van olie en troepjes erin.
Maar de onderkant van het flesje is blauw, en als je hem beweegt/schud/omdraait beweegt dat blauwe niet mee.
Ik denk namelijk als ik weet wat dat blauwe is ik de flesjes/potjes zelf ook kan maken
Ik doe er een foto bij ter verduidelijking!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing